Faydaları

Sağlık

Regresyon Çalışması duygusal sağlığa olduğu gibi fiziksel sağlığa da faydalı olabilir. Kronik ağrılardan kurtulmanın ve bazı hastalıkların iyileşmesinde rol oynamasının yanı sıra önleyici bir faydası da vardır.

Aynı zamanda ruhsal ve psikolojik diye tabir edilen hastalıkların iyileşmesinde faydası olduğu için kişinin hayat kalitesinin artmasında da rolü vardır.

Refah

Sağlıklı yaşamak kadar refah içinde yaşamak da doğal durumumuzdur. Her ne kadar çoğu insan para kazanmayı ve bolluk içerisinde yaşamayı istese de bilinçaltındaki bazı yanlış kayıt ve inanışlar bunu yaşamalarına izin vermez. Geçmiş yaşam regresyonu ile bu yanlış inanışlara ulaşabilir ve sorunun kaynağında çözümleme yapabiliriz.

Bilinçaltında para kazanmanın kendisine mutsuzluk getireceğine inanan bir kişi, ne olursa olsun para kazanmaktan ve bolluk içerisinde yaşamaktan kaçınır ve kendisini türlü şekillerde sabote edebilir.

Bunların çözülmesi sayesinde ancak gerçekten yolu açılır.

İlişkiler

İlişkiler hayatın temel unsurlarındandır. İnsanın ilk ilişkisi kendisiyle olmakla beraber, aile, arkadaşlar, iş yaşamı ve aşk yaşamında çok çeşitli davranış kalıpları ile karşılaşılır. İlişkilerde de refah konusunda olduğu gibi yanlış inanışlar ve geçmiş yaşam kalıpları sebebiyle problemler yaşanabilir.

Geçmiş Yaşam Regresyonu ile bu yanlış inanışın kaynağı olan anı dönüştürülür ve bu şekilde şimdiki yaşamdaki ilişki sıkıntıları da şifalanır.

Bazen tek bir kişi ile yaşadığımız ve anlam veremediğimiz bir problem o kişi ile olan geçmiş yaşam karmamızdan kaynaklı olabilir. Yine bu konuda Regresyon Çalışması bir cevap olma niteliğindedir. Konuyu anlama, anlayış geliştirme ve affetmeye yardımcı olur.

Ruhsal ilerleme ve özel mesajlar

Kişiler kimi zaman hayatlarında bir dönüm noktasına geldiklerini fark edebilir ya da ruhunu doyurma arayışına girmiş olabilirler. Böyle durumlarda Regresyon Çalışmasından faydalanabilirler.

Seans esnasında konu çözümlendikten ve bugüne ışık tuttuktan sonra kimi zaman danışan hayatında olan bitenle ilgili ya da problem olarak nitelendirdiği bir konuda bir mesaj alabilir veya bir keşif yaşayabilir.

Kişinin ruhunun yolculuğunda takıldığı ve yüzlerce yıldır çözümleyemediği bir konuda yapılan bir çözümleme, ruhsal yolculuğunda bir ilerleme sağlar. Kişinin dünya yaşantısı ve sonrası için belki de en önemli kazanımlardan biridir.